Romantyczne opowieści dla kobiet

Miłość, miłość jest wśród nas! I nikt nie jest w stanie się tego wyprzeć. Nie można więc dziwić się temu, że to piękne uczucie tak często wykorzystywane jest przez autorów. W szczególności przez kobiety, jakie piszą świetne opowieści miłosne dla czytelniczek. Wydawać by się mogło, że wciąż czyta się o tym samym, ale tak nie jest. Bowiem każda z autorek ma swój pomysł na to, aby opisać miłosne uczucia. Jedna z nich to Marta Łabęcka, która zasłynęła powieścią “Flaw(less)”. Tym razem pisarka zaprasza swoje fanki (i nie tylko!) do tego, aby poznać historię, która jest zamknięta w “All of your flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość do 20% taniej“.

Niezbyt oczywista historia

Marta Łabęcka najpierw dała poznać się w serwisie Whatpadd, gdzie dała się poznać z naprawdę dobrej strony. Świadczyć mogą o tym statystyki, które mówiły, że publikowane przez nią historie zaciekawiły ponad 300 tysięcy czytelników. To był dla niej taki kopniak motywacyjny do tego, aby swoją pierwszą opowieść opublikować w formie tradycyjnej książki. I to był dobry znak. Pomimo tego, że “Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię” od kilku dobrych lat gości na rynku, jej popularność nie spada. Wszyscy mówią śmiało, że mają do czynienia z jedną z najbardziej nieoczywistych historii, jakie tylko można znaleźć. Oto Josephine “Josie” i Chase. Dwie osoby z dwóch różnych światów.

Czy ja Cię kocham?

“All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość” to tak naprawdę kontynuacja “Flaw(less)”. Dlatego też zaleca się przeczytanie w pierwszej kolejności tamtej historii, aby móc wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi.O ile jednak w części pierwszej czytelnicy mieli do czynienia z nastolatkami, tak teraz sytuacja zmienia się. Minęło już sześć lat i w życiu bohaterów zmieniło się wiele lat. Josie jest już pewną siebie kobietą, która wie czego chce od życia. Bohaterka powraca do rodzinnego miasta, gdzie musi zmierzyć się z wieloma problemami dotyczącymi jej rodziny. Czeka ją również spotkanie z miłością sprzed lat, która chyba nie do końca wygasła.