All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość, czyli czy miłość może przetrwać wieloletnią rozłąkę?

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość” to już kolejna część romansu z serii Flawless, czyli kultowego bestselleru, autorstwa Marty Łabęckiej. Czytelnicy z pewnością znajdą tutaj swobodną atmosferę, nutkę melancholijności oraz rodzinne perypetie. Książka ukazuje w sposób niezwykle dojrzały zawirowania w codziennym życiu oraz przedstawia podejście młodych dorosłych względem pierwszych relacji romantycznych.

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość – wątek główny

All Of Your Flaws to kontynuacja historii przedstawionej w “Flawless”, ukazującej losy Chase oraz Jose. Mimo braku szczęśliwego zakończenia w poprzedniej części, autorka powraca do wątku tego duetu. Po sześciu latach Jose postanawia powrócić do swojego rodzinnego miasta. Jednak nie jest sama, tym razem jej losom będzie towarzyszył jej narzeczony. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że kobieta powróciła do pewnego balansu w swoim życiu, jednak nie znajduje to zupełnie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Czeka tu na nią cała masa nieprzyjemnych sytuacji. Jedyną osobą pozytywnie nastawioną do jej powrotu jest Archer, reszta jej znajomych zdaje się być obojętna według tego faktu i nie dąży do odnowienia relacji. Kolejnym problemem jest także Chase, który według opowieści wyjechał już dawno z miasta, co okazuje się być nieprawdą. Jak sześć lat rozłąki może wpłynąć na relacje niedoszłych kochanków? Czy prawdziwe uczucie jest wstanie przetrwać?

All of your flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość polecane przez dietetyków – dla kogo?

Pozycja zachęci przede wszystkim czytelników zainteresowanych opowieściami romantycznymi, ale nie tylko. Powrót Achera, ulubieńca poprzedniej części, przyciągnie do lektury i odkrycia kontynuacji historii. Fabuła jest przedstawiona w sposób niezwykle dojrzały, często doprowadzając nawet do łez, poprzez ukazanie piękna skomplikowanej relacji młodych ludzi.

 

Autorką książki jest Marta Łabęcka – studentka filologii angielskiej, która każdego roku przyciąga coraz to nowych czytelników, za sprawą swoich bestsellerów. Największym sukcesem w jej dotychczasowej karierze jest seria Flawless.