Ukradł, bo był roztargniony…

Wiadomość, że sędzia Mirosław Topała, który ukradł starszej kobiecie 50 zł został uniewinniony, nie dziwi.
Zaskoczeniem jest to, że sąd nie wymierzył kary kobiecie, która dokonała prowokacji podstępnie umieszczając banknot w zasięgu ręki sędziego, bo była to ewidentnie PiS-owska prowokacja…Dziwi również brak odszkodowania dla sędziego.

A tak na poważnie…tyle krzyku, tyle zmian w wymiarze  niesprawiedliwości, a tu wszystko po staremu – sędziowie jak Żydzi – to nadzwyczajna kasta ludzi, taki naród wybrany, nadludzie! Jedni mogą kraść, bo są roztargnieni, drudzy mogli pomagać w mordowaniu swoich braci, bo pozwala na to, ich żydowskie prawo (Kiddush ha-Shem, tradycja składania w ofierze życia części Żydów w celu ratowania reszty społeczności żydowskiej). Tylko my goje-podludzie- nie możemy kraść i nie możemy zabijać, bo takie są nasze święte Boże przykazania. I tak sobie myślę, że Polska w tej części świata pozostała jedynym katolickim krajem…i może właśnie dlatego ten atak?

Na polach pod Grunwaldem przeciwko nam stanął wtedy, cały ówczesny świat – tak jest i teraz, a nawet dużo gorzej, bo wtedy nie mieliśmy we własnym obozie sprzedawczyków i zdrajców…czy damy radę? Oby tylko nasi przywódcy nie mieli galaretowatych nóżek…

This entry was posted in Walonkowe elyty. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *