Naród wybrany atakuje…

 …stracili większość rodziny, bo polscy sąsiedzi donosili na Gestapo. Matce udało się uratować część rodziny, bo podsłuchała, że polscy sąsiedzi postanowili ich sprzedać następnego ranka. Po wojnie matka przysięgła, że nigdy w życiu nie odezwie się już po polsku, ani słowem – izraelski dziennikarz Ronen Bergman.

Przeraża niemoc Państwa Polskiego…jakaś „litwaczka”Azari publicznie na nas pluje, a premier i ministrowie siedzą sobie jak gdyby nic się nie stało, jedna pani minister bije nawet brawa??? i nadal pełni tę zaszczytną funkcję. A przecięż Azari powinna zostać natychmiast z Polski wyrzucona…w Monachium jakiś agencina Mossadu udający dziennikarza publicznie Polskę upokarza, a premier Morawiecki nie wykorzystuje okazji, by odezwać się do Bergmana wprost i wyliczyć mu żydowskie zbrodnie na Narodzie Polskim. A może wystarczyło zapytać go, jak ta część rodziny Bergmana (po podsłuchaniu rozmowy przez jego matkę), się uratowała. No jak? Po dzisiejszym ataku (za przyzwoleniem Mossadu) na polską ambasadę Polska winna do czasu zapewnienia bezpieczeństwa, zawiesić działalność polskiej ambasady, a nie skamleć o jakiś dialog. Dialog z Żydami jest niemożliwy, bo to najbardziej rasistowski i szowinistyczny naród na świecie, a w świetle ich Talmudu ich słowo i podpisy pod traktatami są gówno warte! 

Należy jak najszybciej wznowić ekshumację w Jedwabnym i przejść w końcu z obrony do ataku, a relacje z państwem Izrael (i ze wszystkimi państwami) utrzymywać tylko na zasadzie wzajemności!!!

Zacytujmy klasyka…

”Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym” – Israel Singer – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 1986–2001

 

This entry was posted in Antypolonizm. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *