Czy paszkwilant Czaputowicz może być ministrem?

– W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Ustawa nie zmienia historii. Nie można jednak piętnować narodu za działania jednostek, a nawet grup osób, które zabijały lub wydawały Żydów powiedział w wywiadzie udzielonym „Rzeczpospolitej” polski? minister? spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz.

No to doczekaliśmy się „dobrej zmiany „…słaby Waszczykowski to przy tym lewaku od Gieremka, to prawdziwy mąż stanu. I pomyśleć, że to nie sen, ta kanalia nadal jest ministrem. 

Profesor Tomasz Gross jest naukowcem i mimo że nie zgadzam się z tezami jego prac, to ustawa go nie dotyczy – dodaje minister.

Gross nie jest żadnym naukowcem, tylko żydowskim szalbierzem i oszustem, a jego wyssane z brudnego żydowskiego palca teorie, nie są badaniami naukowymi tylko zwykłymi oszczerstwami, na które Gross nie ma żadnych dowodów, więc jak najbardziej ta ustawa go dotyczy! Tak samo dotyczy ministra Czaputowicza -3 lata za szkalowanie Narodu Polskiego.

– To człowiek, którego poznałem pod koniec lat 80., zawsze związany z ludźmi typu Bronisław Geremek, czyli z taką lewicą laicką; człowiek, który od 1990 r. już jest w Ministerstwie Spraw Zagranicznych na różnych stanowiskach i którego poglądy są głęboko dalekie od naszych niepodległościowych postulatów i marzeń. Jestem zaskoczony, że tego typu człowiek, człowiek z korporacji Geremka, która dominuje i rządzi w Ministerstwie Spraw Zagranicznych od początku istnienia III RP, naraz zostaje wysunięty na szefa resortu, który jest jednym z najważniejszych dziś resortów w realizacji polskiej polityki. (…) Dziś tak lewacko usposobieni działacze tworzą trzon służb specjalnych, a zapewne za chwilę zaczną tworzyć człon polskiej dyplomacji, bo pan Czaputowicz natychmiast naściąga byłych WiP-owców na różne placówki – mówił o ministrze w wywiadzie dla „Radia Maryja” Witold Gadowski.

Za http://www.rp.pl/Rzad-PiS/180209445-Czaputowicz-Przepisy-ustawy-o-IPN-nie-dotycza-prof-Grossa.html
http://dzienniknarodowy.pl/

This entry was posted in Bełkot dnia. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *