Szabesgoj Święcicki – zięć Eugeniusza Szyra – żydowskiego bolszewika, agenta sowieckiego wywiadu wojskowego GRU, członka KPP, PPR oraz PZPR.

„Mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci…Weźmy na przykład  Jedwabne, takich miejscowości było kilkadziesiąt, w których Polacy w taki bardziej zbiorowy sposób mordowali”stwierdził na antenie Polsat News Marcin Święcicki – złodziej z PO, potomek i sekretarz czerwonej dynastii komunistycznych morderców, zięć Eugeniusza Szyra – żydowskiego bolszewika, agenta sowieckiego wywiadu wojskowego GRU, członka KPP, PPR oraz PZPR.

Że taka kanalia zapraszana jest do WSI-iowego Polsatu, to nie dziwi, ale że poseł Jakubiak próbuje z nim dyskutować, to poraża…jeśli już, to na wstępie powiniem widzom przypomnieć kim  Święcicki jest!  Z bandziorami i szmalcownikami nie prowadzi się dyskusji, bo jak gówno przylgnie do okrętu, to krzyczy że płynie!

Co ciekawe szabesgoj Święcicki jest bardzo częstym gościem TVP Kurskiego…bez komentarza.

_Mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci_. Święcicki o Polakach podczas II wojny światowej – wideo – Polsat News

This entry was posted in Nowa Targowica. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *