Żydzi razem z Niemcami mają krew na rękach…

Chwila szczerości pani ambasador Izraela bezcenna…nie pomogło zamilczenie na śmierć ustawy 477, nie pomogło zakładanie mycek przez prezydenta i premiera, nie pomogło zapalanie chanukowych świec w Sejmie i Senacie. Aj-waj, ale się porobiło!Żydowskie cwaniaczki, które domagają się nie swoich majątków to banda odrażających złodziei. Odrażających, bo jak hieny cmentarne żerują na pamięci o pomordowanych – dosłownie żerują, bo domagają się pieniędzy za nie swoich zmarłych. Co za sukinsyny. 

Polskie obozy smierci wymyślili Żydzi i oni z tego czerpią korzyści, ale dopóki siedzieli cicho i tylko zza kulis podpowiadali wszystko szło ok. Teraz stanęli w swietle jupiterów i wrzeszczą już nie tylko wbrew faktom, logice i zdrowemu rozsądkowi. Wrzeszczą wbrew własnemu interesowi. Ta wojna jest znacznie większa niż mi sie wydawało. Obłaskawianie wszystkich Żydów nie miało i nie ma najmniejszego sensu, ale dziś dowiedzieli się o tym nasi rządzący i bardzo jestem ciekaw co z tą wiedzą zrobią. Jak najszybciej przyklepać tą ustawę, mam nadzieję że Duda nie odważy się przy niej majstrować ( chociaż po co przy jego boku byłaby Esterka?) i jak najszybciej uchwalić dużą ustawę reprywatyzacyjną, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że o nią tu chodzi. I tak jak zamknęliśmy gęby Niemcom, tak samo zamknąć Izraelowi faktami i prawdą.

Dla poszukujących prawdy, polecam książkę dr Ewy Kurek „Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939-1945″ 

Najważniejsza część niemieckiego planu zagłady Żydów – schwytanie każdego dnia odpowiedniej liczby przeznaczonych do uśmiercenie ludzi, doprowadzenie ich do miejsca, skąd odchodziły pociągi, a następnie załadowanie do wagonów, ZOSTAŁO WYKONANE PRZEZ SAMYCH ŻYDÓW! Żydzi na równi z Niemcami są współwinni wymordowania swoich braci…Prawdy nie da się zamazać”polskimi obozami zagłady”. Kto sfinansował budowę murów warszawskiego getta, kto doprowadził tam tory, kto zbudował bocznicę kolejową i Umschlagplatz, za czyje pieniądze przeprowadzony został spis ludności żydowskiej? Prawda jest taka, że getta w czasie II Wojny Światowej w Polsce nie były narzuconą polskim Żydom przez Niemców formą egzystencji, lecz zbudowanymi przez polskich Żydów, za żydowskie pieniądze (za przyzwoleniem niemieckich okupantów) AUTONOMICZNYMI PROWINCJAMI ŻYDOWSKIMI z własnymi ministerstwami, z własnymi szkołami, kinami, salami koncertowymi, teatrami, tramwajami, z własnymi więzieniami i własnym aparatem biurokratycznym.

Jedno jest pewne – podjęta przez polskich Żydów w roku 1939 współpraca z Niemcami i przystapienie do budowy na polskich ziemiach autonomicznych prowincji żydowskich – Polacy postrzegali, postrzegają i po wsze czasy postrzegać będą jako ZDRADĘ PAŃSTWA POLSKIEGO!

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *