Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!

„Hołubieni przez obecne władze „patrioci” to największa hańba naszego kraju”  – mówi Borys Budka, były minister sprawiedliwości.

Antypolska TVN-owska szczujnia odnalazła gdzieś w lesie polskich faszystów. Pół roku nagranie o polskich faszystach zagubiło się w TVN-ie, ale w końcu „ktoś” go odnalazł. Teraz, od dwóch dni cała Polska bije się w piersi i gdzie tylko się da przeprasza za polskich faszystów. Dzielny premier i jego ministrowie wypowiedzieli nawet polskim faszystom wojnę. Bo TVN tak chciał…

A kilka dni temu prawdziwi komuno-faszyści (bo tamci stworzeni zostali przez TVN) przeszli ulicami Warszawy domagając się w prowadzenia w Polsce faszysto-komunistycznego prawa – mordowania dzieci nienarodzonych. Setki czerwonych sztandarów powiewało nad ich faszystowskimi łbami. I co? Czy premier wyraził oburzenie, czy minister wszczął śledztwo?

Które zagrożenie jest większe, czy kilku zorganizowanych przez TVN „polskich faszystów”, czy też tysiące komunistów na ulicach polskich miast, na uczelniach, w sądach, w różnych telewizjach i w niemal wszystkich gazetach?  Faszyzmu w Polsce nie było i nigdy nie będzie, natomiast komunizm był i ciągle się przepoczwarza, a rozpoznać go można po nienawiści do życia!

This entry was posted in Bełkot dnia. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *