Polska dla Polaków!

Metropolita poznański abp Stanisław Gądecki pytany o widniejące na jednym z transparentów hasło „Biała Europa braterskich narodów”. – Jeśli takie hasło padło, to na pewno jest to hasło rasistowskie. Może płynie ono z nieświadomości i z niewiedzy, ale „Polska dla Polaków”, „Włochy dla Włochów” są to hasła, które tradycyjnie uważane są za rasistowskie – dodał hierarcha. (http://www.tvn24.pl).

Arcybiskup mógł nic nie mówić i zachować pozory mądrości, niestety odezwał się i rozwiał wszelkie wątpliwości. Lewacka poprawność polityczna dotarła już na sam szczyt Kościoła…oczywiście ze Polska jest dla Polaków, bo niby dla kogo? 

Że też biskupowi tak bardzo nie przeszkadzają hasła feminazistek nawołujących do mordowania dzieci nienarodzonych, czy to aby nie są hasła rasistowskie? A czy obowiązujące w Polsce prawo które pozwala mordować dzieci w łonach matek (matek?) ze względów eugenicznych nie jest rasistowskie i faszystowskie? A czy wypada katolickiemu kapłanowi udzielać wywiadów antykatolickiej gadzinówce, niejednokrotnie opluwającej Kościół i Pana Boga? 

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *