PSL to zorganizowana grupa przestępcza…

Nie wierzę…PSL złożył w Sejmie projekt o zmianie ustawy o czasie urzędowym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. „Mam nadzieję, że marszałek Sejmu, biorąc pod uwagę poparcie społeczne, zgłosi szybko ten projekt do pierwszego czytania” – mówił synalek komunistycznego dygnitarza, aktualnie pełniący obowiązki „pierwszego chłopa „Władek Kosiniak-Kamysz. Szef zorganizowanej grupy przestępczej dla niepoznaki używającej nazwy PSL przekonuje, że „ludzi drażni zmiana czasu”.

Nie wiem jak innych, ale mnie osobiście o wiele bardziej drażni, że złodzieje z PSL-u nie zostali jeszcze rozliczeni i nie siedzą za kratami.

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

One Response to PSL to zorganizowana grupa przestępcza…

  1. Podczas, gdy wielu z trwogą przygląda się manewrom armii rosyjskiej i zastanawia się (zresztą nie bez podstawy), czy nie uderzy ona po raz kolejny na Europę Wschodnią, Moskwa ma plany o wiele sprytniejsze (choć wcale się z nimi nie afiszuje). Po co używać własnej armii tam, gdzie całą „brudną robotę” mogą zrobić „miejscowi działacze”, zaś „ciemny lud” jeszcze będzie z tego zadowolony i będzie uważać to za własne zwycięstwo? Tym bardziej, że takie numery już się udawały w przeszłości…
    https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2017-09-16-nowy-bolek.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *