Im słabsze Niemcy, tym silniejsza Polska…

Kretynizm lewaków jeszcze nie siegnął dna…Niemiecka policja się zbroi. W Hamburgu zakupiono 7 tys. sztuk nowego „uzbrojenia” za 40 tys. euro. Decyzję o zakupie masek uzasadniono… wzrastającą liczbą przykrych dla funkcjonariuszy przypadków opluć.

Twitter.com/PolizeiHamburg
Ciekawe tylko, jak niemieccy policjanci będą z masek korzystać – zakładać je na początku służby i spędzać w nich cały dzień, czy może zakładać już po opluciu?
Ogólnie cieszy mnie bezradność i samowykańczanie się Niemców, bo Niemcy genetycznie były i są naszym największym wrogiem. Rozkład niemieckiego społeczeństwa i zaproszenie na swoje terytorium cywilizacji islamskiej wróży rozpad Niemiec na landy i religijne wojny trwające długie dziesięciolecia. To dla Polski wymarzona sytuacja…pozwoli nam odetchnąć od groźby kolejnego niemieckiego najazdu i przez ten czas odbudować  Wielką Polskę!
This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

One Response to Im słabsze Niemcy, tym silniejsza Polska…

  1. Racjonalista says:

    Niemcy chętnie przejdą na islam, bo dzięki temu będą mogli mordować nas i innych Słowian pod pozorem szerzenia wiary Mahometa. Islam współgra z niemiecką duszą, bo za mordowanie niewiernych obiecuje raj. A przecież mordowanie ludzi to ulubione zajęcie dla większości prawdziwych Niemców. Będzie więc raj na Ziemi i raj po śmierci. Idealna religia dla każdego szwaba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *