Już tylko ślepy, może nie widzieć…

„W nawiązaniu do publikacji medialnych MSZ pragnie zdementować, że 13 maja złoży wizytę w Warszawie izraelska delegacja na czele z panem Avi Cohen-Scali, dyrektorem generalnym Ministerstwa Równości Społecznej” – poinformowało w specjalnym komunikacie polskie(?) ministerstwo spraw zagranicznych. Oświadczenie MSZ to reakcja na informację, która w niedzielę rozgrzewała polskie media. Doniesienia mówiły, że 13 maja do Polski przybędzie specjalna delegacja z Izraela, aby rozmawiać o podpisanej przez prezydenta Donalda Trumpa ustawie 447.  „W związku z dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji, która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich urzędników” – podkreślono.

A jajaj…sprawa się rypła. Najwyraźniej Żydzi maja w dupie starania naszego rządu, aby sprawę na czas wyborów wyciszyć, przykryć i utajnić! Nie po to zainstalowali tu swoją agenturę, aby czekać kolejne pół roku na czas po wyborach. A nie daj Jahwe, jeszcze na jesieni do Sejmu wejdą jacyś Polacy i  narodowcy? I co wtedy? Wtedy trzeba będzie od nowa przekupywać, kręcić i szantażować…

Czy Ciaputowicz i to całe zażydzone do granic możliwości MSZ ma  nas za idiotów? Nie trzeba być dyplomatołkiem, aby wiedzieć, że składy delegacji i tematy rozmów ustalane są na kilka miesięcy wcześniej i dokładnie o ograbieniu Państwa Polskiego miano dzisiaj w Warszawie rozmawiać, ale że sami Żydzi bez skrępowania w swojej prasie o tym zaczęli pisać, to trzeba było zachować jakieś pozory i odwołać spotkanie. Zapewnie teraz znowu trzeba będzie w Wiedniu w placówce Mossadu, potajemnie tłumaczyć się naszym starszym braciom w wierze (?) z tego powodu.

A Talmud w tym zakresie nie pozostawia złudzeń…

„Majętności gojów są jako pustynia, kto je zajął, niech je zdobywa”. (Baba Batra 54b)

„Nieżyda wolno bezpośrednio okraść, oszukać go […] byle tylko nie zmiarkował, gdyż imię boże mogłoby być znieważone”. (Choszem Hamiszpat par.348)

Dzisiaj się zmiarkowaliśmy, więc spotkanie zostało odwołane…jutro będą już dużo ostrożniejsi.

This entry was posted in Bełkot dnia. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *