Dlaczego im nie wierzę?

„… my tu byliśmy najbardziej mordowanymi ofiarami w czasie II wojny światowej i nigdy się nie zgodzimy na jakiekolwiek wypłaty dla kogokolwiek z tego powodu, jakiekolwiek odszkodowania (…) Nie pozwolimy na to!” – Mateusz Morawiecki.

Polska żadnych zobowiązań nie ma, zarówno z punktu widzenia prawa, jak i z punktu widzenia elementarnej moralności i przyzwoitości (…) To nam należy zapłacić. To nam niektórzy na zachód od polskich granic są winni może nawet ponad bilion dolarów. My nie jesteśmy nikomu nic winni. Nasza polityka musi być w tych sprawach zdecydowana” – Jarosław Kaczyński

Po czynach ich poznacie… mnie nie obchodzi co dzisiaj mówi Kaczyński, Morawiecki, Ciaputowicz, Waszczykowski czy inni . Nie oczekuję od nich żadnych wypowiedzi. Czekam na deklarację całego rządu i niech jadą do Waszyngtonu i Izraela i tam powiedzą to, co mówią nam Polakom. Bo gdy w Waszyngtonie ważyły się losy ustawy S447 wszyscy milczeli…teraz byle żydzina pomiata nami jak śmieciami, a nasi przywódcy są mocni, ale tylko w zapalaniu chanukowych świec!!!

Już prawie 4 lata „rządów PiS  i kogo wsadzili z poprzednich bandycko-złodziejskich ekip do kryminału, poza płotkami rzuconymi na pożarcie? Gdzie jest szumnie zapowiadane rozliczenie „AUDYTU”?  Gdzie jest „naprawa Domiaru Niesprawiedliwości” (to, że Prezydent zawetuje – było już jasne od początku legislacji). Gdzie jest POLSKA USTAWA o IPN? – Jest, ale Israelska opracowana w siedzibie MOSSADu w Wiedniu!!!. Czyje są media mające być „zrepolonizowane”? Publiczną TVP zawłaszczono na użytek jedynie PiS, serwując nam, podobnie jak poprzednicy, bałamutną propagandę nie mającą nic  wspólnego z rzeczywistością, a gdzie brylują na zmianę homosie z wydmuszkami WSIarzy i innego lewactwa. Gdzie jest szumnie zapowiadane „ODTAJNIENIE ANEKSU DO RAPORTU O WSI”?  Odpowiedzią jest – „Nie ma i nie będzie”!  Itd… , itp… . PO TAKICH DOŚWIADCZENIACH NIE MAMY PRAWA WIERZYĆ W SŁOWA!

GWARANCJA (na żydowskie roszczenia) MA BYĆ USTAWOWA, A NIE TYLKO SŁOWNA!

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *