Tylko pod tym znakiem…

Dzień 3 maja 2019 roku zapisze się brunatnymi zgłoskami w historii Polski: W tym dniu przybył do Polski Tusk, niemiecki nominat, by za niemieckie pieniądze splugawić polski Kościół, przyrównać Krzyż do pałki, a Polaków przyrównać do świń! Ten szwabski sługus nie jest jednak taki głupi, by to wszystko co chciał powiedzieć – powiedział własnymi słowami! Tym razem wybrano niejakiego Jażdżewskiego – opłacanego przez Niemców podrzędnego dziennikarzynę. Niestety w kierunku ukrócenia obcych „fundacji” realizujących obce interesy, PiS nie uczynił kompletnie NIC,  więc mogą swobodnie hasać po Polsce i robić co im się podoba i co mocodawca każe.
A gdy do tego dołożymy jeszcze obce media, również nie ruszone nawet małym palcem, to zaiste nie wiem jak w takich warunkach Polska miałaby wstawać z kolan.

Nikt w Polsce od dnia Chrztu Polski nie wystąpił z takim przesłaniem – poza niemieckim i ruskim okupantem! Nikt tak nie napluł na Polaków jak okupanci i barbarzyńcy, którzy traktowali Polaków jako podludzi! Zrobił to Donald Tusk w dniu 3 maja 2019 roku na polskim uniwersytecie, kierowanym przez rektora, który polską uczelnię zamienił na szwabski parteitag: z rechoczącą i bijącą brawa widownią, na której nie znalazła się choćby jedna osoba, która by się ośmieliła zaprotestować przeciwko rodzącemu się na jej oczach niemieckiemu nazizmowi i szwabskiej bucie!

Po wsze czasy hańba niemieckim sługusom!

This entry was posted in Antypolonizm. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *