Żydzi są grupą rasowo obcą…

Z zaniepokojeniem przyjęliśmy decyzję o powołaniu Adama Andruszkiewicza na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji – oświadczył w piątek Komitet Żydów Amerykańskich w Europie Środkowej (AJC). Przywołano też słowa „Deklaracji ideowej” MW z 1931 r., w której twierdzono, że „Żydzi są grupą rasowo obcą”, a wytyczną polskiej polityki wobec nich powinna być ich izolacja i „najdalej idące zmniejszenie ich liczby w państwie”.

Bezczelność i hucpa światowego żydostwa nie zna granic…bezradność i spolegliwość naszych władz wobec Żydów woła o pomstę do nieba.

To że Żydzi są grupą rasowo obcą jest oczywistą oczywistością, tak jak są nimi Arabowie, czy Murzyni. To żaden rasizm, tylko stwierdzenie faktu! Żydzi są obcy nie tylko rasowo, ale kulturowo i cywilizacyjnie – stanowią przez to takie samo zagrożenie dla Polski jak tzw. uchodźcy islamscy.  Żydostwo i masoneria zdemoralizowały i zniszczyły nam już po dwakroć państwo: w 1795 i 1939 r, zatruły nam naszą narodową duszę a po roku 1989 opanowały w Polsce władzę. Dzisiejsza hegemonia żydostwa w Polsce doprowadzi nie tylko do zniszczenia Państwa Polskiego, ale i Narodu Polskiego – o tym się albo nic nie wie, albo podobne stwierdzenia zbywa się uśmiechem politowania i wyższości.

Bez usunięcia mniejszości narodowych, w tym Żydów z polskiej polityki,kultury,  z przemysłu, bankowości, czy z handlu, Polska nigdy nie odzyska suwerenności i niepodległości!

  Chcemy wierzyć, że polskie organy ścigania będą podejmowały działania w odpowiedzi na mowę nienawiści i podżeganie do nienawiści w internecie  – powiedziała przedstawicielka  AJC na Polskę Agnieszka Markiewicz.

Polskim władzom nawet nie trzeba rozkazywać, wystarczy wyrazić życzenie…

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *