Po czynach ich poznacie!

Odwołano dzisiejsze i jutrzejsze posiedzenia sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Odwołanie obrad to „unikanie rozmowy na temat projektu »Zatrzymaj aborcję«” – uważa pełnomocniczka obywatelskiego komitetu inicjatywy ustawodawczej Kaja Godek.

Swoją drogą to ciekawe, jak PiS już od prawie roku zwodzi i unika opowiedzenia się po stronie życia… Mordowanie dzieci nienarodzonych jest niezgodne nawet z komunistyczną konstytucją Kwaśniewskiego, że o 10 przykazaniach już nie wspomnę, a odwlekanie prawnego zakazu zabijania służy tylko lewackiej hołocie, która dzięki temu ma możliwość medialnego zaistnienia. Jak to jest  że kilka tysięcy staliniątek wychodzi na ulice, a PiS potulnie kuli uszy i wycofuje się z ochrony życia? Kto tu do jasnej cholery rządzi? Ustawę o ochronie życia konsultuje się z diabłem, ustawę o IPN-ie i reprywatyzacyjną z Żydami, o sądach z UE, tylko z Polakami nikt nic nie konsultuje. Ukraińcy czczą banderowskich ludobójców i Polsce to pasuje, Litwini prześladują naszych rodaków, Polsce to nie przeszkadza, a gdzie podziała sie ustawa degermanizacyjna w sprawie zawłaszczonych przez Niemców mediów?

To wszystko sprawy drugorzędne, polską najważniejszą racją stanu jest ochrona życia! Jeśli opowiemy się za życiem, opowiemy się po stronie Jezusa Chrystusa, a jeśli Bóg będzie z nami, któż przeciwko nam? 

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *