Najazd bolszewików na Warszawę…

Olaboga

I cyk pod próg :v

Opublikowany przez Lemingopedia na 22 marca 2018

Żarty się skończyły...lewacka hołota publicznie nawołuje do nienawiści i mordowania dzieci nienarodzonych, a państwo polskie nadal jest teoretyczne. Sprawa życia, jest najprostszym wyznacznikiem człowieczeństwa i polskości, bo nigdy żaden Polak nie pochwalał i nie pochwala mordowania innych ludzi z takich to czy innych powodów. Nie wystarczy urodzić się Polakiem, aby nim być, bo polskość to nie to samo co polskie obywatelstwo! Polskość jest w nas, a Polak to ktoś, kto reprezentuje i realizuje polski ideał, kto myśli po polsku i działa po polsku i spełnia swoje polskie obowiązki. 

Jak to się mówi „po czynach ich poznacie”…trzeba więc mieć oczy szeroko otwarte i patrzeć, kto nawołuje do mordowania innych. Zaczyna się od „palca” tzn. najpierw zabijmy najsłabszych – dzieci w łonach matek – one same się nie obronią, póżniej zamordujemy ludzi starszych, chorych, niepełnosprawnych. A później to już poleci…na końcu są łagry i obozy koncentracyjne! 

Jak to się dzieje, że lewaccy bandyci wcale nie ukrywają swoich ludobójczych zamiarów, a tylu ludzi nadal na nich głosuje? Może kiedyś jakiś uczony nazwie to niewytłumaczalne zjawisko „syndromem Hitlera”?

Walka trwa. Mimo że narodowego socjalizmu i komunizmu oficjalnie już nie ma, to one wciąż istnieją i ciągle się przepoczwarzają…i jak widać ciągle znajdują nowych zwolenników.

This entry was posted in Bełkot dnia. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *